Ano, webové stránky lze sestavit z jednotlivých modulů, a při tomto úkolu se mohou hodit konstruktory webů. Viktorie Ljubimcevá připravila výběr 14 takových nástrojů, aniž by zapomněla napsat o jejich výhodách a nevýhodách.

Hovořili jsme o legendární Tilda, RadyMag, uCoz, WordPress (jak by to šlo bez něj!), a také o téměř desítce dalších nástrojů, které umožňují získat funkční webový zdroj.

Bylo těžké napsat tento dlouhý článek? Slovo Viktorii:

— Hlavní obtíží bylo sestavit seznam konstruktorů. Někde nebyla možnost bezplatného zkušebního období, jinde byly problémy se zabezpečením, a tak dále. Shromažďování materiálů trvalo velmi dlouho, protože jsem musela sama všude registrovat, zkoušet tlačítka, sledovat recenze, jak se konstruktor chová v dlouhodobém horizontu. Ale výsledek byl velmi zajímavý! Po napsání toho článku jsem měla pocit, že bych mohla sestavit cokoli v jakémkoli konstruktoru.

Odkaz na článek: https://kokoc.com/blog/konstruktor-sajtov/

Roman Tarasov se rozhodl pro čtenáře blogu odhalit fungování nástroje „Webvizor“, který vám umožní vidět, co uživatelé na vašem webu dělají, jak se seznamují s články, která tlačítka mačkají a jak pomalu odplouvají z vašeho webu…

Vaše šance na úspěch se mnohonásobně zvýší, pokud si přečtete tento dlouhý článek a praktikujete s „Metrikou“ obecně a „Webvizorem“ zvláště.

decor

Zanechat požadavek

    Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů

    decor