Často kladené dotazy

Jak budeme spolupracovat?
Přiřadíme vám osobního manažera, který se bude věnovat právě vašemu projektu. Odpoví na všechny vaše otázky, zaznamená všechna vaše přání a dohlédne na provedení všech prací. Kromě toho vám manažer pravidelně hlásí o provedené práci.
Co konkrétně budete dělat?
Poskytujeme služby v oblasti SEO, jednorázové optimalizace, kontextové a cílené reklamy, mediální reklamy, auditu webu a doprovodu při vývoji webu. Podrobnější informace o pracovním procesu u každé služby naleznete na odkazech.
Jak budeme sledovat efektivitu?
Denně analyzujeme projekty všech našich klientů a sledujeme výsledky. Hledáme nová řešení a nabízíme je vám. Poskytujeme transparentní a srozumitelné zprávy o všech akcích.
Poskytujete zprávu o provedené práci?
Ano, pravidelně dostanete srozumitelné a transparentní zprávy o dokončené práci a statistiky s podrobnými komentáři. Kromě toho všechny potřebné práce s vámi předem konzultujeme.
Jaká je cena vašich služeb?
SEO propagace od 11990 Kč (495€) za měsíc. Kontextová reklama od 5990 Kč (248€) za měsíc. Cílená reklama od 10990 Kč (454€) za měsíc. Audit webu od 10990 Kč (454€). Jednorázová optimalizace od 12990 Kč (537€). Pro objednání propagace (rozvoje) webu v Praze nebo jiném městě/státě nás kontaktujte telefonicky nebo zanechte žádost na webu. Podrobnější ceník všech našich služeb najdete na stránce „Ceny“.
decor
decor

Zanechat požadavek

decor

    Máte zájem

    Kliknutím na tlačítko souhlasíte
    se zásadami zpracování osobních údajů